دسته‌بندی نشده

کارشناسی خودرو دسته دو در محل با قیمت ارزان + تخفیف

کارشناسی خودرو یک شغل  بسیار مهم و اساسی در هنگام خرید یک خودرو میباشد که میتواند شمارا از زیان های میلیون تومانی در هنگام خرید خودرو دور کند.
کارشناسان خودرو در تمام زمینه های فنی، بدنه و تست رانندگی خودرو را بررسی میکنند و در یک گزارش جامع مشکلات ماشین را اعم از مشکلات فنی، بدنه، تست رانندگی و حتی قیمت منصفانه خودرو را به خریدار میگویند و به صورت کتبی برای او ارسال میکنند.
در همین مورد شما میتوانید در پایین اطلاعات بیشتری را نسبت به کارشناسی خودرو کسب کنید و ما سوالات بیشماری را در مقاله پایین بهمراه فیلم برای شما قرار داده ایم.

کارشناسی خودرو 206 سفید

کارشناسی خودرو چیست ؟

کارشناسی خودرو در زبان ساده به بررسی کامل خودرو از لحاظ رنگ ماشین، کارکرد ماشین، بررسی ضربه های بدنه، بررسی تعویضی نبودن قطعات میپردازد و به درخواست مشتری قیمت منصفانه خودروی دسته دوم را نیز اعلام میکند.

کارشناسی خودرو بیشتر برای افرادی مناسب میباشد که قصد خرید ماشینی دست دوم یا حتی صفر کیلومتر را دارند تا خودرویی سالم را خریداری کنند و از آن لذت ببرند. در همین جهت تیم کارشناسی حرفه ای بهین کارشناس در صورت لزوم در کمتر از 30 دقیقه کارشناسان مجرب و متعهد خود را به محلی که شما مشخص میکنید برای بررسی خودرو مورد نظر میفرستد تا از  صحت سلامت ماشین مطلع شوید.

شما کافیست تنها دکمه اعزام کارشناس را کلیک کنید تا در کمتر از 30 دقیقه کارشناسان بهین در محل حضور داشته باشند.

کارشناسی خودرو در تمام دنیا برای فروش یک خودرو یا ماشین امری عادی و اجباری است که خریدار از سلامت ماشینی که قصد خرید آن را دارد اطمینان حاصل کند.
از این رو کارشناسی خودرو به سه روش قبل و بعد از خرید خودرو و همچنین کارشناسی خودروی صفر کیلومتر و جدید تقسیم میشود که در زیر برای شما توضیح میدهیم.

کارشناسی خودرو قبل از خرید به چه صورت است ؟

در این نوع کارشناسی که قبل از خرید خودرو انجام میشود جهت تست سلامت بدنه، فنی و موارد دیگری همچون کیفیت لاستیک ها، رینگ ها موارد برقی خودرو و …. انجام میشود تا خریدار محترم قبل از خرید ماشین مورد نظر از سلامت آن آگاه باشد و بعد ها دچار خسارت های میلیونی نشود.

کارشناسی خودرو بعد از خرید چگونه است ؟

در کارشناسی بعد از خرید پس از استفاده از ماشین در زمان هایی استفاده میشود که برای یک مسافت زیاد و یا مسافرت با ماشین میخواهید از سلامت خودروی خود آگاه بشوید و با درخواست کارشناس از بهین کارشناس میتوانید قبل از حرکت کاملا از مشکلات و عیوب خودروی خود آگاه بشوید و سفری ایمن را تجربه کنید.

آیا خودرو صفر کیلومتر هم نیاز به کارشناسی خودرو دارد ؟

حتی ماشین صفر کیلومتر نیز در ایران نیاز به کارشناسی خودرو دارد چرا که شرکت های خودروسازی گاهی خودرویی با اجناس تعویضی را به جای ماشین صفر کیلومتر به مردم میدهند که به دور از مرام یک هموطن است اما شما باید بسیار هوشیار باشید تا از این بابت پشیمان نشوید و ماشین صفر خودرا در محل خرید به یک کارشناس خودرو نشان دهید تا از سلامت بدنه،سلامت فنی و رانندگی خودرو اطمینان کافی را حاصل کنید.

کارشناسی خودرو صفر و جدید

آموزش چگونگی درخواست کارشناس ماشین به محل

شما در سایت بهین کارشناس به راحتی میتوانید با ارسال درخواست اعزام کارشناس و بیان آدرس مورد نظر خودتان در کمتر از 30 دقیقه در مح مورد نظر شما کارشناسان مارا دیدار کنید و آنها به صورت دقیق توسط ابزار بسیار پیشرفته و دقیق خودروی مورد نظر را بررسی کرده و صادقانه مشکلات ماشین را به شما میگویند و حتی برآیند قیمتی منصفانه نیز به دلیل تجربه زیاد به شما پیشنهاد میکنند.

آموزش در خواست کارشناس در سایت بهین خودرو به این صورت است.

 1. ابتدا برروی لینک اعزام کارشناس خودرو  کلیک کنید
 2. سپس در صفحه مورد نظر سازنده ماشین و همچنین مدل ماشین خود را انتخاب میکنید.
 3. سپس به دو نوع کارشناسی مواجع میشوید. کارشناسی پایه که مواردی همچون کارشناسی رنگ و بدنه ،گزارش تصارف، رنگ شدگی و ……. را بیان میکند و کارشناسی پیشرفته که مواردی بیشتری مانند رفع عیوب دیاگ، تصویربرداری کامل و حرفه ای، تست سیستم ترمز و کلاچ، استعلام سواب تعمیری خودرو و …. را انجام خواهد داد. که اطلاعات بیشتری از این موارد را میتوانید در بخش هزینه کارشناسی خودرو مشاهده کنید.
 4. در مرحله چهارم شما روز بازدید را اعلام میکنید که میخواهید امروز باشد یا یک روز دیگر ؟ که اگر قصد رزرو کارشناسان مارا داشتید شما از 20% تخفیف بیشتر شامل میشوید.
 5. در این مرحله شما به تکمیل مشخصات خود میپردازید
 6. و در اخرین مرحله شما هزینه را به صورت آنلاین از درگاه اینترنتی سایت بهین کارشناس پرداخت مینمایید و ما در زمان و محل اعلام شده در کنار شما خواهیم بود تا خودروی مورد نظر شمارا به صورت کامل بررسی کنیم.

سایت بهین کارشناس

هزینه کارشناسی خودرو

هزینه بررسی و محاسبه کارشناسی خودرو دسته دوم توسط سایت بهین بسیار کمتر از دیگر مراکز این خدمات است که صرفا جهت رضایت مشتری این سیاست اجرایی شده است، ما در سایت بهین کارشناس دو نوع پلن قیمتی برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم که در زیر به ان اشاره میکنیم

 

 • پلن اول ( پیشرفته )

پلن شامل بررسی مواردی مانند :
 کارشناسی رنگ و بدنه
گزارش هرگونه تصادف رنگ شدگی یا تعویض قطعات بدنه یا شاسی با دستگاه دیجیتال
کارشناسی فنی خودرو و گزارش ایرادات اساسی
تست دیاگ با نرم افزار تخصصی
تست آپشن های اصلی
بررسی کیلومتر و کارکرد واقعی خودرو
تست رانندگی محدود
قیمت گذاری
و ارائه گزارش مکتوب میباشد که قیمت این پلن 100 هزار تومان میباشد.

 

 • پلن دوم ( حرفه ای )

در پلن بعدی که ما  برای شما در نظر گرفته ایم و با تخفیفی 20% برای شما فعال میشود مواردی بسیار جالب و به صرفه ای را انتخاب کرده ایم مانند :

تست دمای موتور و سیستم خنک کننده موتور با تجهیزات مخصوص
کارشناسی تخصصی موتور در حالت سرد و گرم کارشناسی و بازدید زیربندی خودرو کارشناسی گیربکس در حالت سرد و گرم
تست باتری و دینام توسط دستگاه های مخصوص
تست تکمیلی رانندگی و کارشناسی خودرو در زمان حرکت
تست سیستم ترمز و روغن ترمز با دستگاه مخصوص
برآورد هزینه های خودرو و ارائه گزارش
تست تمامی آپشن ها توسط دستگاه دیاگ و تست توسط کارشناس به صورت موردی و اطمینان از عملکرد صحیح آپشن ها  .رفع عیوب خودرو با دستگاه دیاگ
استعلام سوابق تعمیراتی خودرو و اطلاع از اخرین کیلومتر و خدمات ارائه شده(ایران خودرو،آرین موتور،آلفارومئو)
قیمت گذاری دقیق خودرو بر اساس وضعیت خودرو
تصویر برداری کامل از تمام قسمت های خودرو و ارائه گزارش تصویری
ارائه کد رهگیری و امکان دانلود گزارش تصویری کارشناسی خودرو
جستجوی در سوابق خودروهای کارشناسی شده بهین کارشناس
ارسال گزارش به صورت انلاین بدون نیاز به حضور خریدار
ارسال گزارش ده صفحه ای کامل کارشناسی خودرو در نسخه دیجیتال

قیمت این پلن 200 هزار تومان میباشد که برای شما با 20% تخفیف ویژه  انجام میشود.

کارشناسی خودرو در سایت ما پشتیبانی نیز دارد که از اشتباهات مهندسان ما جلوگیری میکند.

فیلمی از کارشناسان متعهد سایت بهین کارشناس در حال کارشناسی خودرو L90 را در زیر ببینید

سایت تعیین قیمت کارشناسی خودرو

سایت های متعددی در ایران وجود دارند که به کارشناسی ماشین مودر نظر میپردازند اما با قیمت های بسیار نجومی و بالا در سایت بهین کارشناس اما قیمت ها مشخص میباشند و میتوانید از تخفیفات ویژه سایت ما نیز استفاده کنید.

برای محسابه قیمت خودروی دسته دوم نیز به صورت کاملا اتوماتیک و از طریق سایت به کاربلد مراجعه کنید

کارشناسی خودرو شامل چه مواردی میباشد ؟

کارشناسی خودرو در سایت بهین کارشناس شامل مواردی مانند:

کارشناسی بدنه

 1. بررسی دقیق شاسی و ستون‌ ماشین
 2. بررسی و تحلیل رنگ بدنه خودرو
 3. بررسی تعویض قطعات بدنه خودرو
 4. بررسی دقیق مشکلات بدنه

در کارشناسی بدنه یک ماشین برای اعتماد از تصادفی نبودن خودرو ابتدا باید به شاسی و ستون های ماشین توجه کرد که تعویض یا مشکلی نداشته باشند چرا که در گاهی اوقات ماشین تعویضی را با ماشین دیگری جا به جا میکنند که این مورد حتی برای ماشین های صفر نیز اتفاق افتاده است که در مطلب روش های کلاهبرداری ماشین به آن پرداخته ایم و به خوبی توضیح داده ایم.

همچنین بررسی رنگ خودرو یکی از موارد بسیار مهم و حیاتی در هنگام معامله میباشد که در زیر به خوبی در مورد نحوه انجام آن برای شما شرح داده ایم.

کارشناسی فنی خودرو

 1. بررسی موتور
 2. بررسی گیربکس
 3. بررسی سلامت جلوبندی
 4. تست دیاگ
 5. بررسی میزان سوخت
 6. بررسی کارکرد خودرو

بررسی موتور و مشکلات فنی خودرو یکی از مسائل مهم بر پای معامله میباشد که باید به خوبی تست و بررسی شود قافل بودن از این موارد در بلند مدت میتوانند مشکلات جدی ای را برای خودرو رقم بزنند که هزینه های بالایی را شامل میشوند.

موتور، گیربکس، جلوبندی، مسائل برقی خودرو، میزان سوخت خودرو یکی از مواردی است که یک کارشناس خودرو باید آنرا مورد بررسی دقیق خود قرار بدهد.

کارشناسی خودرو از لحاظ سلامت

 1. تست هدایت خودرو
 2. بررسی لاستیک ها
 3. بررسی چراغ ها
 4. بررسی سلامت اگزوز
 5. تست رانندگی
 6. ارزشگذاری خودرو

تست رانندگی یکی از ویژگی های کارشناسان ما میباشد که با رانندگی برروی ماشین مورد معامله میتوانند مشکلات و یا خرابی های احتمالی خودروی مورد نظر را تشخیص بدهند. و همینطور برروی خودروی مورد معامله یک قیمت منصفانه را اعلام بکنند.

همینطور ما در کارشناسی خودرو تمام ماشین های ایرانی و خارجی را از جمله پراید، سمند، 206، پارس، 405، لکسوس، بی ام دبلیو، لامبورگینی، هیوندای، سراتو و …. را پشتیبانی میکنیم و مهندسان ما متخصص تمامی ماشین ها میباشند.

کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسان مجرب و متعهدی سایت بهین کارشناس در کمتر از 30 دقیقه به محلی که شما اعلام میکنید می آیند و خودروی مورد نظر شمارا از تمام لحاظ بررسی میکنند و قیمت منصفانه خود را اعلام میکنند.

تفاوت سایت بهین کارشناس با رقبا و معاینه فنی در چیست ؟

تفاوت کارشناسی خودرو با معاینه فنی در اعلام قیمت منصفانه و بررسی دقیق تمام ماشین شماست، در معاینه فنی خودرو هرگز رنگ ماشین را بررسی نمیکنند و ضربه های خودرو را ملاک قرار نمیدهند اما بهین کارشناسان حواسش به تمامی این موارد هست و آنهارا به شما اطلاع میدهد.

تفاوت عمده کارشناسان سایت بهین با سایر رقبا در زمان حضور خود در محل اعلام شده است و بررسی دقیقی که نسبت به سایت های دیگر مانند همراه میکانیک میباشد.

کارشناس ماشین پراید

هنگام خرید خودرو دست دوم باید چه نکاتی را در نظر داشته باشیم؟

 • تعیین معیار خرید، بودجه و کارشناسی خودرو
 • توجه به محل خرید خودرو
 • آگهی‌های فروش اقساطی خودرو کار کرده ممنوع
 • بررسی دقیق مدارک خودرو
 • دریافت وکالت برای تعویض پلاک ممنوع
 • صفر بودن خلافی و عوارض شهرداری
 • هزینه تعویض پلاک و دفترخانه با خریدار

چگونه خودرو را به راحتی به فروش برسانیم؟

 • ماشین و موتور را تمیز کنید.
 • پولیش و واکس بدنه را فراموش نکنید
 • گرفتن عکس خوب از خودرو با یک دوربین بسیار با کیفیت ( در روز عکاسی شود )
 • تعمیرات و سرویس های مهم را انجام دهید
 • با خریدار صادق باشید و پیشنهاد تماس

نکاتی مهم در مورد سلامت خودرو که باید رعایت کنید

در فیلم زیر به نکاتی جهت سلامت خودرو میپدازیم که باید حتما رعایت کنید

__________________________________________________________________

توصیه های بهین کارشناس:

تست آپشن ها باید با دقت و بدون عجله انجام بشه یک اشتباه کوچک و یا کم تجربگی کارشناس میتونه چند میلیون تومان ضرر برای خریدار به همراه داشته باشه.بهین کارشناس با تجربه چندین ساله در ایران و خارج از کشور تمامی آپشن های خودرو را چک کرده و کوچک ترین مشکل را به شما گزارش میدهد.

_________________________________________________________________

ماشین خارجی

آموزش کارشناسی خودرو

آموزش کارشناسی خودرو بستگی به مواردی بسیاری دارد و کلاس های این آموزش در ایران برگزار میشود، کارشناسی خودرو برای هر خودرو مختلف میباشد و شما برای کارشناسی هر خودرو باید با نوع شرکت سازنده و قطعات داخلی ماشین به کلی آشنا باشید و حتی ابزاری که در این بررسی ها استفاده میکنید از جمله دیاگ نیز بسیار مختلف میباشد. آموزش کارشناسی خودرو  را میتوانید در سایت یوتیوب یاد بگیرید اما پیشنهاد میشود که به کلاس های ایرانی نیز مراجعه بفرمایید تا در بررسی خودرو های داخلی به مشکل برنخورید.

کارشناس خودرو کیست؟

کارشناس خودرو به متخصصینی میگوند که تمام دوره های تعمریرات و بررسی خودرو های مختلف را از پراید، ال 90 ( 90 )، 206 ، پژو پارس، BMW بی ام دبلیو، مرسدس بنز و …. را گذرانده باشد و مدرک معتبری از آموزشگاه های کارشناسی خودرو دریافت کرده باشد.

یکی از ویژگی های کارشناس خودرو صداقت آن شخص است که بدون هیچ کمی و کاستی تمام مشکلات خودرو را با خریدار یا فروشنده در میان بگذارد. ما مفتخریم که کارشناسان بهین همیشه صداقت را سر لوحه کار خود قرار داده اند و با اطمینان و تکیه بر تخصص خود صادقانه مشکلات خودرو را با شما درمیان میگذارند. کارشناسان ما بیش از 100 ها خودروی مختلف را کارشناسی کردند که میتوانید در صفحه خودرو های کارشناسی شده توسط بهین کارشناس مشاهده بفرمایید تا حسن نیت ما بر شما ثابت شود.

کارشناسی خودرو توسط ما در پایتخت یعنی تهران، کرج، قزوین و شهرستان های متخلف نیز شعبه دارد و شما میتوانید با درخواست تلفنی یا از طریق سایت درخواست اعزام را ثبت کنید.

کارشناسی L90 ال نود

کارشناسی رنگ خودرو چگونه انجام میشود ؟

کارشناسی رنگ خودرو توسط دستگاه های بسیار پیشرفته متخصصین ما انجام میشود، این دستگاه ها ضخامت رنگ را در نقاط مختلف خودرو بررسی میکنند و با اندازه گیری دقیق اختلاف رنگ هارا اعلام میکند.
امروزه با اضافه شدن ماشین ها و حجم بسیار کم جاده ها سالانه تصادف های جزیی و خراشیدگی بوجود می آید که باید در هنگام خرید خودروی جدید به آن توجه کرد. 

چگونه کارشناسی رنگ را خودمان انجام دهیم ؟

کارشناسی رنگ

همانطور که اطلاع دارید رنگ شدگی و یا خراشیده شدن و پریدن رنگ در هر قطعه از ماشین جزیی از مسائلی است که باعث کاهش قیمت خودرو میشود و تاثیر بسیار بالایی در قیمت خودرو دارد.
پیشنهاد ما این است که توسط یک کارشناس خودرو این مورد را بررسی کنید و بر تکیه چشم های خودتان کفایت نکنید.
این روزها با تعویض بدنه خودرو و یا رنگ کردن به صورت حرفه ای تشخیص بسیار بسیار سخت تر از قبل شده است و برای همین موضوع دستگاه های تشخیص رنگ حرفه ای به کمک این موضوع آمده اند تا به درستی قسمت های رنگ شده و یا تعویضی خودرو را شناسایی کنیم تا پس از خرید ماشین دچار پشیمانی نشویم.
ما در سایت بهین کارشناس در حال نگارش مقاله ای درمورد تشخیص رنگ هستیم که به زودی تقدیم شما میشود.

چرا باید ماشین دست دو و صفر را حتما به یک کارشناس خودرو نشان داد ؟

کارشناس خودرو خودرو با صداقت و ابزار های مورد نیازی که دارد به راحتی میتواند مشکلات ماشین شمارا بررسی کند، مشکلات خودرو از فنی تا بدنه و حتی تست رانندگی در این زیر شاخه قرار میگیرند که به خوبی بررسی و معاینه شوند.

حتی گاهی خودروی صفر نیز باید به قضاوت کارشناس قرار گیرد چرا که حتی در آن ماشین ها نیز کلاهبرداری و تعویض بعضی از قطعات شکل میگیرد برای مثال به این توئیت نگاه کنید.

کلاهبرداری ماشین صفر کارشناسی

در زمانه ای که خودرو سازان داخلی نیز به دنبال سود بیشتر و منافع بیشتری از فروش هستند باید حتما حواستان جمع باشد و در هنگام خرید خودروی صفر و یا دسته دو یک کارشناس معتبر و صادق با خود بر پای معامله و تحویل ببرید تا از این دست کلاهبرداری ها گریبان گیر شما نشود.

هزینه ایاب زئاب کارشناسان خودرو را چه کسی متحمل میشود ؟

هزینه ایاب زئاب کارشناس خودرو کاملا توسط شرکت بهین کارشناس پرداخت میشود، نه فروشنده و نه خریدار ماشین حق پرداخت این هزینه را به کارشناس ندارند.

آیا در هنگام خرید خودرو دسته دوم یا صفر لازم است که یک کارشنای خودرو همراه ما باشد؟

قطعا حضور یک کارشناس خودروی حرفه ای به شما کمک میکند تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید و به راحتی از مشکلات احتمالی ماشی و خودرویی که خریداری مکنید با خبر شوید. 

توییت کارشناسی خودرو

هزینه کارشناسی خودرو توسط چه کسی باید پرداخت شود؟

هزینه کارشناسی گاها به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده پرداخت میشود و گاهی یکی از این دو نفر این هزینه را متقبل میشود.
و از طریق سایت نیز که هزینه به صورت آنلاین پرداخت خواهد شد توسط فردی که درخواست اعزام کارشناس خودرو را ثبت میکند پرداخت میشود.

کارشناسی ماشین

چگونه مطمئن شویم که خودرو به کارشناسی نیاز دارد؟

در ابتدا با یک فرد خبره برای خرید خودرد پا پیش بگذارید. ( به زودی مقاله ای درمورد چگونگی خرید یک خودروی دسته دوم هم آماده میکنیم و برای شما به انتشار میگذاریم )

فرد خبره باید خودرو را بررسی کنید و بعد میتوانید از فروشنده تقاضا کنید که مشکلات خودروی خود را برای شما شرح دهد . سپس به فروشنده بگویید که اگر کارشناس خودرو بیاید و مواردی و اشکالاتی بیشتر از خودرو را کشف کند که اکثرا به این صورت است باید هزینه کارشناسی را تقبل کند. اگر فروشنده با اعتماد به نفس بالایی هزینه کارشناسی را قبول کرد دیگیر نیازی به کارشناس خودرو ندارید اما ممکن است که فروشند دروغ گفته باشد و شما حتما با درخواست اعزام کارشناس  از سلامت خودروی خود اطمینان داشته باشید چون که اگر این کار را انجام ندهید با ضرری میلیونی رو به رو میشوید.

نکته دیگری هم که وجود دارد خودرو های مدل 89 به پایین که  در آگهی های سایت دیوار یا شیپور مشاهده میکنید و در توضیحات خود بی رنگ و بدون خط بودن ماشین را نوشته اند 99% دروغ میگویند که تجربه بررسی بیش از هزار نمونه از این ماشین ها توسط کارشناسان ما گواه این مسئله است در این مورد نیز حتما از کارشناسان خودرو استفاده کنید.

و در توصیح آخر اگر قیمت خودرو بسیار پایین بود اصلا به سراغ آن خودرو و یا کارشناسی ماشین نروید چون ارشش را ندارد و به دنبال خودرویی دیگر باشید.

کارشناسی داخلی خوردو

در کلام آخر اگر قصد خرید خودرویی را دارید حتما با یک کارشناس خودرو معتبر تماس بگیرید و تا ماشین مد نظر را به خوبی برسی کند و قیمت منصفانه آن را به شما اعلام کند . امروزه بسیاری از اعتماد شما سو استفاده میکنند و خودرویی خراب را به شما میفروشند. این موضوع را مردم در شبکه های اجتماعی بسیار بیان کرده اند که حتی خودروی صفر نیز دچار مشکلاتی بوده و بعد از خرید تازه متوجه رنگ شدگی ، ضربه و …. شده اند . متخصصان بهین کارشناس حالا در کنار شما هستند تا این مشکل را برای شما برطرف کنند و ماشین شمارا به خوبی بررسی کنند و اشکالات آن را به شما اعلام کنند.
شعار ما : اطمینان خرید خودرو شماست

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫20 نظرها

 1. سلام
  ببخشید من ماشین سمند دارم، مشکل خرابی ماشین دارم و فکر کنم از رادیات ماشین باشه. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

  1. ببخشید کارشناسان شما میتونن خودروی لندکروز رو هم کارشناسی خودرو کنند؟ من قبلا خودرو پراید رو پیش کارشناسان شما اورده بودم و راضی بودم.

 2. ببخشید شما در تهران کارشناسی ماشین انجام میدیین؟ یا در شهرستان ها هم حضور دارین ؟ بنده یک دستگاه خودروی ام وی ام داشتم که میخواستم برای کارشناسی رنگ به حضورتون برسم . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  1. بله جناب خوشرو . کارشناسان ما در تهران و شهرستان ها اماده ارائه خدمات به شما هستند . برای کارشناسی رنگ نیز میتونین روی مهندسان ما حساب ویژه ای باز کنین چون که به خوبی با دستگاه های پیشرفته قابل اعتماد هستند

   1. سلام دوستان برای خرید خودرو با سرمایه 70 میلیون تومان ماندم سمند سورن بخرم یا پژو پرشیا هرکس یک چیزی میگه قیمت صفرش 5 میلیون اختلاف دارد حدودا 95 میلیون پرشیا و سورن 90 میلیون نمیدونم صفر بخرم شرایطی یا کار کرده لطفا راهنمائی کنیم ؟ البته بیشتر کسانیکه تجربه هر دو را داشتن پرسو جو کردم 50 به 50 نظر دادند نظر شما عزیزان چیست ؟با توجه به در حال آمدند پائین قیمت خودرو امروز سمند 800 هزار تومان ارزان شد و پژو 500 هزار تومان
    البته وسیله دارم میخوام تبدیل به احسنت کنم

 3. دیروز ماشنم توسط کارشناسای شما بررسی شد و فهمیدم بجز در سمت راستم در سمت چپ ماشینم خط خوردگی داره و فروشنده قبلی سرم رو کلاه گذاشته .

 4. دستتون دردنکنه، مطلب جالبی بود از کارشناسی خودرو.
  دیروز کارشناستون توی بارون امد و ماشینم رو بررسی کرد

  1. وظیفه کارشناسان ماست که در تمام اب و هوا ها برای خدمت رسانی به شما حاضر بشوند.
   خیلی خوشحالم که از کارشناسی خودرو ما راضی بودین.
   برای دفعه بعدی حتما کد تخفیفی برای شما منظور میگردد

 5. من یه سمند صفر 28بهمن سال 97تحویل گرفتم ده روز بعد به علت روشن بودن چراغ چک و بالارفتن امپر اب ماشین و قفل شدن پدال ترمز و عدم انتقال سوخت از بنزین به گاز با امداد خودرو تماس گرفتم اومدن گفتم چراغ چک علتش شیر مخزن سی ان جی بوده که باید تعویض بشه ترمز چک کردن گفتن مشکلی نداره بردم نمایندگی ترمز چک کرد گفتن مشکلی نداره 22اسفند 97 تو گردنه کازرون به برازجان ترمز نگرفت و تصادف کردم جوری که موتور اومده تو اتاق الان سیستم ترمز داغون شده چیزی نیس که بشه کارشناسی کنن با یه کارشناس دادگستری صحبت کردم گفته یکی از چرخ ها شلنگ روغن ترمز یه سوراخ ریز بکن با سوزن که قابل دیدن نباشه بعد داخل چرخ روغن بریز جوری که طبیعی جلوه کنه که مثلا روغن کم کرده و ترمز نگرفته میخواستم ببینم چجوری این کارو انجام بدم ؟

  1. در مرتبه اول فقط کارشناس ایران خودرو بررسی نمیکنه
   ملاک قضاوت رئیس دادگاه نظر کارشناس رسمی دادگستری است مضاف بر آن طی این مدت باید خودرو در یک پست یا پارکینگ نیروی انتظامی متوقف شده باشه.
   گیریم که وصیت اون کارشناس نادان که شما رو گمراه کرده را هم انجام دادین
   قطعا کارشناس هوشمند تر از این حرفهاست.
   گذشته از اینها هنوز در هیچ خودروی ساخت ایران (دولتی ها، ایران خودرو و سایپا) یک مورد هم خودرو همراه خرابی ترمز از شرکت ترخیص نشده.
   طی این چند روز از که خوورو دست شما بوده وضعیت ترمز چگونه بوده؟
   آیا ترمز کار میکرده؟
   تنها چیزی که ممکنه به شما کمک کنه سوابق اعلام خرابی سیستم ترمز توسط شما به شرکت هست.
   این اقدام شما علاوه بر اینکه اشتباه و غلط است وکمکی به شما نمیکند بلکه از منظر اخلاقی ناپسند است و چنانچه کارشناس ایران خودرو متوجه بشه میتونه علیه شما اقامه دعوی کنه و دردسر بشه.
   لطفا بفرمایید طی این بیست و چندروز وضعیت ترمز چجوری بود؟
   گزارش پلیس در محل حادثه آیا خط ترمزی چه از محور عقب چه از محور جلو چیزی نوشته؟
   روزی که به شرکت اعلام خرابی کردید نوع خرابی چی بود دقیقا و اونها چه کردند؟

 6. سلام میخواستم بدونم سمند پراید مدل ۹۰یه در با گلگیر رنگ چند بگیرم خوبه.اصلا پراید خوب هست؟
  میشه راهنمایی کنید

 7. شما ماشین های دوگانه رو هم کارشناسی میکنین ؟
  اصلا ماشی دوگانه خوب هست ؟ لطفا یه نظر کارشناسی بدین ممنونم

  1. ماشین من الان دوگانه هست
   بدک هم نیست , پژو 405 دوگانه
   اما دوگانه های سمند رو مخصوصا منبع بزرگ هاش رو روندم خیلی خوب و عالی هست.
   به نظرم :
   کاز سوز به نسبت بنزین از نظر هزینه ای تقریبا دو برابر هست
   و یه حسن دیگش اینه که کم کم پول میدی و به چشم زیاد نمیاد , مثلا یه باک گاز میزنی و 200 تا میری همش با 8_9هزار تومان
   اما عملا صندوق عقب رو از دست میدی و در مسافرت ها عذاب میکشی.
   ریسک بالای ترکیدن به هر حال همراه شماست.
   به هر حال استهلاک ماشین بیشتر میشه
   صف بالای ایستگاه های پمپ گاز و کمبود جایگاه هاشون.
   گرفتن تاییدیه منبع گاز و هزینه کردن اضافه بعد از سه چهار سال که از عمر ماشین میگذره
   احتمال ترکیدن و نشت اب از سراه ابی که واسه سیستم گاز گذاشتن
   و ……
   من رو به این نتیجه رساند که گازسوز برای من خوب نیست.

 8. توجه
  یه تجربه که ممکنه بدرد دوستان بخوره
  مدل ماشین : سمند کلاس ۱۶ پایه گازسوز ef7 مدل ۱۲..۹۷
  یک ماه پس از تحویل،به شکل نامحسوسی نرمی هیدرولیک فرمان کم شد.
  زمان حرکت چراغ چک روشن و بعد از مدتی خاموش میشد( دیاگ بعضی وقتا خطای سنسور اکسیژن و سنسور پدال و دریچه گاز میداد و اصلا خطای دینام یا کمبود ولتاژ نداشت ) یعنی هر سری یه جور خطا میداد.
  تا ماهه قبل که یکهو زمان حرکت دینام قفل کرد( دلیلش استفاده شرکت از دینام ایرانی ایسکرا به جای ولئو فرانسه)
  بعد از ۱۶ روز خوابیدن ماشین در نمایندگی بالاخره دینام تعویض شد( متاسفانه بازم مارک ایسکرا فرستادن که نزدیک بود با قفل شدنش موتور ماشینو داغون کنه و شانس آوردم)
  الان دو هفته ای میشه تحویل گرفتم
  هیدرولیک مثل روز اول شده
  چک روشن نمیشود.
  دینام بعضی وقتا ولتاژ خوب نمیرسوند واسه همین اون قسمت از موتور خطا میزد.
  تنها شانسی که آوردم این بود که ماشین دهانشو باز کرد و گفت چشه که دینام خودش خراب شد.
  قبل از خرابی دینام،نمایندگیها میخواستن هم دریچه گاز برقی و هم سیم کشی اصلی موتور رو تعویض کنن.
  من این خودرو رو اول به نماینده های بهین کارشناس که کارشناس خودرو بسیار خوبی هستند نشون دادم. و واقعا دستشون درد نکنه

  1. خیلی ممنونم از راهنمایی شما و بسیار خوشحالیم که از خدمات سایت بهین کارشناس رضایت داشتید . برای شما در دفعات بعدی قیمت کمتر و تخفیف بیشتری قائل میشویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا