دسته‌بندی نشده

کارشناسی خودرو توسط دیاگ در سال 1398

در روزگاری که قیمت خرید خودرو سر به فلک کشیده است و سفره های مردم بسیار کوچک شده است، هوشیاری در خرید یک خودرو خوب و بی عیب و نقض یک مزیت است که ما ( شرکت بهین کارشناس ) به شما کمک میکنیم تا به بررسی دقیق ماشین مورد نظر بپردازیم و آنرا به شما صادقانه اعلام کنیم.

در این راه یکی از سوالات پرتکرار خریداران اطمینان از وسایت برقی خودرو است، که کارشناسان مجرب بهین کارشناس با دستگاه های دیاگ پیشرفته خود عیب یابی این موارد را برای شما انجام میدهند.

 

دیاگ خودرو

چگونگی کارشناسی خودرو توسط دیاگ

مهندسان ما برای عیب یابی خودرو مورد نظر شما از دیاگ های پیشرفته و به روز استفاده میکنند که با اتصال یک سیم به مخصوص به خودرو و کامپیوتر توسط پالس هایی که سنسور های برقی به دستگاه ECU  ارسال میکنند توانایی تشخیص  مشکلات را از طریق ارور های دریافتی روی کامپیوتر پیدا میکنند و به شما اعلام میکنند که این مشکلات شامل چه مواردی میباشد و از این طریق شما هوشیارانه یک ماشین دسته دوم را میتوانید خریداری کنید.

مهندسان بهین کارشناس توسط دیاگ به شما مشکلاتی مانند :

  • مشکلات برقی خودرو
  • مشکلات موتور
  • سنسور های خودرو

این مشکلات قید شده یکی از مهمترین مشکلات یک خودرو است که باید حتما توسط یک کارشناس بررسی شود.

دیاگ خودرو توسط کارشناس

دیاگ چیست ؟ چرا به خودرو ها دیاگ متصل میشود؟

در ویکیپدیا توضیح کوتاهی از دیاگ قید شده است که بسیار گیج کننده است اما ما به زبانی ساده دیاگ را برای شما تعریف میکنیم.

در زمان های قدیم ماشین و خودرو ها  به صورت کاربراتوری بود اما در عصر جدید و پیشرفت تکنولوژی خودرو ها نیز از آن محصول کاربراتوری به انژکتوری تغییر پیدا کردند.

خودرو های انژکتوری دارای قطعه ای الکترونیکی هستند به نام ایسیو  ECU  که در زیر به کارایی این قطعه میپردازیم.

کلیه قطعات الکترونیکی خودرو توسط سنسور ها و باقی موارد ارتباطی اطلاعات خود را از طریق پالس ها به این قطعه ایسیو  منتقل میکنند. برای مثال ابزار برقی خودرو از جمله دینام، سنسور ها، چراغ های جلو و عقب، بوق، شیشه پاک کن، سنسور دریچه گاز، استوپر و …. که پارامتر های این اطلاعات را میتوان با دستگاه دیاگ محاسبه کرد و رفع عیب یابی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا